Jimmy | Brushroll for H8/H8 Pro
- Preces kods: 348263
- EAN: 6946499383498
- MPN: B0SK0250001R
8.89€
Bez nodokļa: 7.35€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Brushroll for H8/H8 Pro |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00069575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2484 pcs |
| Gross weight | 0.137 kg |
| Net weight | 0.127 kg |
| Savienojamie produkti | For H8/H8 Pro |