Jimmy | Brushroll for H8/H8 Pro
- Код товара: 348263
- EAN: 6946499383498
- MPN: B0SK0250001R
8.89€
Без налога: 7.35€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Brushroll for H8/H8 Pro |
| Gross depth (mm) | 55 мм |
| Gross height (mm) | 230 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00069575 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2484 шт. |
| Gross weight | 0.137 кг |
| Net weight | 0.127 кг |
| Совместимые продукты | For H8/H8 Pro |