Duracell | Plus MN1604 | 9V | Alkaline | 1 pc(s)
- Preces kods: 348394
- EAN: 5000394142190
- MPN: 818
3.34€
Bez nodokļa: 2.76€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | MY |
| Tips | 9V |
| Producer product name | Plus MN1604 |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline |
| Gross depth (mm) | 18 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 84 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00018144 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 9524 pcs |
| Gross weight | 0.058 kg |
| Net weight | 0.053 kg |
| Iepakojuma tips | Blister |