Duracell | Plus MN1604 | 9V | Alkaline | 1 pc(s)
- Код товара: 348394
- EAN: 5000394142190
- MPN: 818
3.34€
Без налога: 2.76€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | MY |
| Тип | 9V |
| Producer product name | Plus MN1604 |
| Количество батареек в кмплекте | 1 шт. |
| Технология батареи | Alkaline |
| Gross depth (mm) | 18 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 84 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00018144 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Palette Qty | 9524 шт. |
| Gross weight | 0.058 кг |
| Net weight | 0.053 кг |
| Тип упаковки | Blister |