Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Yellow
- Preces kods: 362010
- EAN: 8715946701707
- MPN: C13T09J44010
46.40€
Bez nodokļa: 38.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DURABrite Ultra 408L |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000399 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4331 pcs |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Net weight | 0.044 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 14.7 ml |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lappušu apjoms | 1100 lappuses |