Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU | 9 W | Desk Lamp | 12 V
- Preces kods: 362953
- EAN: 6934177763113
- MPN: BHR5967EU
42.52€
Bez nodokļa: 35.14€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU |
| Jauda | 9 W |
| Spriegums | 12 V |
| Tips | Desk Lamp |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 480 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 135 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.145 kg |
| Volume (m3) | 0.0147 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 1.145 kg |
| Net weight | 1 kg |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Citas funkcijas | A wide-angle table lamp whose light is extremely close to natural. The smart lamp can be controlled using Google Assistant, Alexa or Apple HomeKit. The app allows you to manually change the brightness, temperature, or use one of the automatic lighting modes. |
| Tehniskās īpašības | Color temperature: 2600K - 5000K. Brightness: 1% - 100% |
| Svars | 800 g |
| Augstums | 445 mm |
| Platums | 15 cm |
| Produkta krāsa | White |
| Savietojamība | Android, iOS |