Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU | 9 W | Desk Lamp | 12 V
- Код товара: 362953
- EAN: 6934177763113
- MPN: BHR5967EU
42.52€
Без налога: 35.14€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Mi Smart LED Desk Lamp 1S EU |
| Мощность | 9 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Тип | Desk Lamp |
| Gross depth (mm) | 175 мм |
| Gross height (mm) | 480 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 135 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.145 кг |
| Volume (m3) | 0.0147 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 108 шт. |
| Gross weight | 1.145 кг |
| Net weight | 1 кг |
| Life time | 25000 ч |
| Другие особенности | A wide-angle table lamp whose light is extremely close to natural. The smart lamp can be controlled using Google Assistant, Alexa or Apple HomeKit. The app allows you to manually change the brightness, temperature, or use one of the automatic lighting modes. |
| Технические особенности | Color temperature: 2600K - 5000K. Brightness: 1% - 100% |
| Вес | 800 гр. |
| Высота | 445 мм |
| Цвет товара | White |
| Совместимость | Android, iOS |
| Ширина | 15 см |