Epson | Premium network scanner | WorkForce DS-790WN | Colour | Wireless
- Preces kods: 363742
- EAN: 8715946697635
- MPN: B11B265401
781.65€
Bez nodokļa: 645.99€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce DS-790WN |
| Producer product family | Premium network scanner |
| Produkta veids | Wireless |
| Gross depth (mm) | 373 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 267 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 270.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.27 kg |
| Volume (m3) | 0.03186912 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 54 pcs |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 3.73 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | USB 3.0, Wi-Fi Direct, USB host, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Wireless LAN b/g/g 25GHz |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |