Deepcool | LS520 A-RGB | CPU Liquid Cooler | White | Intel, AMD
- Preces kods: 370101
- EAN: 6933412727651
- MPN: R-LS520-WHAMNT-G-1
102.17€
Bez nodokļa: 84.44€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | LS520 A-RGB |
| Producer product name | CPU Liquid Cooler |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.011016 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Tare weight master carton | 1.377 kg |
| Palette Qty | 126 pcs |
| Gross weight | 2 kg |
| Net weight | 1.596 kg |
| Radiators | 282 × 120 × 27 mm |
| Sūkņa motora apgriezienu skaits | 3100 RPM |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Ventilatora ātrums (max) | 2250 RPM |
| Trokšņu līmenis | 32.9 dB |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Citas funkcijas | LED Type: Addressable RGB LED |
| Radiatora materiāli | Aluminum |
| Caurules garums | 41 cm |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120 x 120 x 25 mm |
| Gaisa plūsma | 85.85 CFM |
| Gaisa spiediens | 3.27 mmAq |
| Dzesētāja ass tips | Fluid Dynamic Bearing |