Epson | ELPEC01 | Does not apply ANSI lumens
- Preces kods: 377041
- EAN: 8715946695013
- MPN: V12HA46010
501.98€
Bez nodokļa: 414.86€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Spilgtums | Does not apply ANSI lūmeni |
| Producer product name | ELPEC01 |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 77.00 mm |
| Gross width (mm) | 79.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1068 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Kontrasta attiecība | Does not apply |
| Citas funkcijas | Powerful, time-saving features; Fast installation; Convenient access to projector tools; Enhanced flexibility; Install and adjust multiple projectors |
| Producer product family | External Camera |