Caso | Chamber Vacuum Sealer | VacuChef 50 | Power 300 W | Stainless steel
- Preces kods: 386764
- EAN: 4038437014167
- MPN: 01416
421.00€
Bez nodokļa: 347.93€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Producer product name | VacuChef 50 |
| Producer product family | Chamber Vacuum Sealer |
| Jauda | 300 W |
| Temperatūras kontrole | No |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 420 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Volume (m3) | 0.0386925 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Inner carton packing Qty | 1 pcs |
| Ferrous metals | 31.00 g |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 9.55 kg |
| Net weight | 8.05 kg |
| Citas funkcijas | Compact chamber vacuum sealer – ideal for hard, soft, dry and liquid food; Powerful, fast 4-piston vacuum pump with 70 l / min (achievable vacuum pressure: 0.95 bar); High-quality manometer for displaying the current vacuum in the vacuum chamber |
| Vakuuma kamera | Yes |
| Griezējs iekļauts | No |
| Tips | Vacuum Sealers |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Vacuum hose for containers; Replacement gasket; 30 sealed edge bags 28x25 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 29 cm |
| Width | 36 cm |