Caso | Chamber Vacuum Sealer | VacuChef 50 | Power 300 W | Stainless steel
- Код товара: 386764
- EAN: 4038437014167
- MPN: 01416
421.00€
Без налога: 347.93€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Stainless steel |
| Мощность | 300 Вт |
| Producer product name | VacuChef 50 |
| Producer product family | Chamber Vacuum Sealer |
| Контроль температуры | No |
| Gross depth (mm) | 335 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Gross width (mm) | 420 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1300 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.5 кг |
| Volume (m3) | 0.0386925 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Inner carton packing Qty | 1 шт. |
| Ferrous metals | 31.00 гр. |
| Palette Qty | 45 шт. |
| Gross weight | 9.55 кг |
| Net weight | 8.05 кг |
| Другие особенности | Compact chamber vacuum sealer – ideal for hard, soft, dry and liquid food; Powerful, fast 4-piston vacuum pump with 70 l / min (achievable vacuum pressure: 0.95 bar); High-quality manometer for displaying the current vacuum in the vacuum chamber |
| Вакуумная камера | Yes |
| Резак в комплекте | No |
| Тип | Vacuum Sealers |
| Аксессуары в комплекте | Vacuum hose for containers; Replacement gasket; 30 sealed edge bags 28x25 cm |
| Высота | 21 см |
| Depth | 29 см |
| Ширина | 36 см |