BLACK & DECKER | PS7525 | Brushcutter | 800 W | 210-240 V
- Preces kods: 398598
- EAN: 5035048554081
- MPN: PS7525-QS
74.61€
Bez nodokļa: 61.66€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 800 W |
| Producer product name | PS7525 |
| Gross depth (mm) | 916.00 mm |
| Gross height (mm) | 216.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 38.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 330 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Net weight | 3.42 kg |
| Apgriezienu ātrums | 5600 RPM |
| Producer product family | Brushcutter |
| Diska diametrs | N/A mm |
| Baterijas spriegums | 210-240 V |