BLACK & DECKER | PS7525 | Brushcutter | 800 W | 210-240 V
- Код товара: 398598
- EAN: 5035048554081
- MPN: PS7525-QS
74.61€
Без налога: 61.66€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 800 Вт |
| Producer product name | PS7525 |
| Gross depth (mm) | 916.00 мм |
| Gross height (mm) | 216.00 мм |
| Gross width (mm) | 116.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 38.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.38 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 330 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.80 кг |
| Net weight | 3.42 кг |
| Скорость вращения | 5600 об/мин |
| Producer product family | Brushcutter |
| Диаметр диска | N/A мм |
| Напряжение батареи | 210-240 В |