Adler | Foldable electric clothes drying rack | AD 7821 | 220 W | Silver/White
- Preces kods: 399591
- EAN: 5903887809641
- MPN: AD 7821
51.98€
Bez nodokļa: 42.96€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AD 7821 |
| Producer product family | Foldable electric clothes drying rack |
| Gross depth (mm) | 1130 mm |
| Gross height (mm) | 8 mm |
| Gross width (mm) | 525 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.004746 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare other | 108.00 g |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Korpusa krāsa | Silver/White |
| IP klase | IP22 |
| Izmēri (atvērts) | 148 x 52.5 x 90 cm |
| Izmēri (salocītā veidā) | 113 x 52.5 x 8 cm |
| Citas funkcijas | Quick and effective drying regardless of the season and weather; Compact size - when folded, it is ideal for storage in small spaces; Reduces drying time compared to traditional method |
| Apvalka materiāls | Aluminum/Plastic |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Auklas garums | 2 m |
| Jauda | 220 W |
| Spriegums | 220-240 V |