Adler | Foldable electric clothes drying rack | AD 7821 | 220 W | Silver/White
- Код товара: 399591
- EAN: 5903887809641
- MPN: AD 7821
51.98€
Без налога: 42.96€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AD 7821 |
| Producer product family | Foldable electric clothes drying rack |
| Gross depth (mm) | 1130 мм |
| Gross height (mm) | 8 мм |
| Gross width (mm) | 525 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.004746 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare other | 108.00 гр. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Цвет корпуса | Silver/White |
| Класс IP | IP22 |
| Размеры (открытые) | 148 x 52.5 x 90 см |
| Размеры (в сложенном виде) | 113 x 52.5 x 8 см |
| Другие особенности | Quick and effective drying regardless of the season and weather; Compact size - when folded, it is ideal for storage in small spaces; Reduces drying time compared to traditional method |
| Материал корпуса | Aluminum/Plastic |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Мощность | 220 Вт |
| Длина шнура | 2 м |
| Напряжение | 220-240 В |