Brother | DCP-L2620DW | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi
- Preces kods: 412892
- EAN: 4977766831321
- MPN: DCPL2620DWRE1
173.10€
Bez nodokļa: 143.06€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 580 mm |
| Gross height (mm) | 434 mm |
| Gross width (mm) | 517 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 2.5 kg |
| Volume (m3) | 0.13013924 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 12.6 kg |
| Net weight | 10.1 kg |
| Producer product name | DCP-L2620DW |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Fakss | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Skeneris | Colour |
| Printēšana | Mono |
| Wi-Fi | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |