Deepcool | CPU Cooler | MYSTIQUE 240 | Intel, AMD
- Preces kods: 424010
- EAN: 6933412728771
- MPN: R-LX550-BKDSNC-G-1
139.60€
Bez nodokļa: 115.37€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | MYSTIQUE 240 |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 556 pcs |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Net weight | 1.30 kg |