Epson C13T69420N | Ink Cartridges | Cyan
- Preces kods: 428649
- EAN: 8715946728353
- MPN: C13T69420N
246.03€
Bez nodokļa: 203.33€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridges |
| Producer product name | C13T69420N |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 426 pcs |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.91 kg |