Epson C13T69420N | Ink Cartridges | Cyan
- Код товара: 428649
- EAN: 8715946728353
- MPN: C13T69420N
246.03€
Без налога: 203.33€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Cartridges |
| Producer product name | C13T69420N |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 116.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 426 шт. |
| Gross weight | 1.06 кг |
| Net weight | 0.91 кг |