Epson WF-6XXX Ink Cartridge Cyan XL | Epson
- Preces kods: 440762
- EAN: 8715946727004
- MPN: C13T90824N
42.76€
Bez nodokļa: 35.34€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2636 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.19 kg |