Epson WF-6XXX Ink Cartridge Cyan XL | Epson
- Код товара: 440762
- EAN: 8715946727004
- MPN: C13T90824N
42.76€
Без налога: 35.34€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2636 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.19 кг |