Xiaomi Smart Band 9 Pro | AMOLED | Waterproof | Rose Gold
- Preces kods: 448990
- EAN: 6941812789681
- MPN: BHR8714GL
76.17€
Bez nodokļa: 62.95€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.037 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00005 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Palette Qty | 22 pcs |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | Smart Band 9 Pro |
| Baterijas darbības laiks | Up to 21 dienas |
| Baterijas performance | 350 mAh |
| Baterijas tips | Lithium polymer |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Ūdeniztruība līdz | Up to 50 m |
| Produkta krāsa | Rose Gold |
| Displeja veids | AMOLED |
| Bluetooth | No |