Xiaomi Smart Band 9 Pro | AMOLED | Waterproof | Rose Gold
- Код товара: 448990
- EAN: 6941812789681
- MPN: BHR8714GL
76.17€
Без налога: 62.95€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.037 кг |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00005 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Palette Qty | 22 шт. |
| Gross weight | 0.127 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | Smart Band 9 Pro |
| Срок службы батареи | Up to 21 дней |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Водонепроницаемость до | Up to 50 м |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет товара | Rose Gold |
| Емкость батареи | 350 мА·ч |
| Тип батареек | Lithium polymer |
| Bluetooth | No |