Goobay 60471 Wireless Vehicle Fast Charger 15 W, Black | Goobay
- Preces kods: 450603
- EAN: 4040849604713
- MPN: 60471
14.40€
Bez nodokļa: 11.90€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 467 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.18 kg |