Hammer | Charging Station | Bow LTE Cradle
- Preces kods: 454153
- EAN: 5902983626367
- MPN: AKC001247
10.73€
Bez nodokļa: 8.87€
| Ražotājs | Hammer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 243 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Producer product name | Bow LTE Cradle |
| Producer product family | Charging Station |