Fractal Design Meshify 3 | Black Solid | ATX
- Preces kods: 456029
- EAN: 7340172707165
- MPN: FD-C-MES3A-01
139.43€
Bez nodokļa: 115.23€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 634 mm |
| Gross height (mm) | 324 mm |
| Gross width (mm) | 542 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.111335472 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 13.2 kg |
| Net weight | 12.8 kg |
| Producer product name | Meshify 3 |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | Black Solid |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2(6 total)x2.5”; 2/4x3.5/2.5” |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | E-ATX (277 mm)/AT/MATX/m-ITX |