Xiaomi Power Bank | HyperCharge | 25000 mAh | Black
- Preces kods: 464076
- EAN: 6932554418410
- MPN: BHR9970GL
128.33€
Bez nodokļa: 106.06€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | HyperCharge |
| Producer product family | Power Bank |
| Baterijas performance | 25000 mAh |
| Gross depth (mm) | 55.40 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1111 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium Ion |
| Jauda | 212 W |