Xiaomi Power Bank | HyperCharge | 25000 mAh | Black
- Код товара: 464076
- EAN: 6932554418410
- MPN: BHR9970GL
128.33€
Без налога: 106.06€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 25000 мА·ч |
| Producer product name | HyperCharge |
| Producer product family | Power Bank |
| Gross depth (mm) | 55.40 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 290.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1111 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Технология батареи | Lithium Ion |
| Мощность | 212 Вт |