Deepcool PSU | PN1000M | 1000 W
- Preces kods: 466384
- EAN: 6933412741237
- MPN: R-PNA00M-FC0B-JGEU
134.38€
Bez nodokļa: 111.06€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 1000 W |
| Producer product name | PN1000M |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Net weight | 1.10 kg |