Deepcool PSU | PN1000M | 1000 W
- Код товара: 466384
- EAN: 6933412741237
- MPN: R-PNA00M-FC0B-JGEU
134.38€
Без налога: 111.06€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Producer product name | PN1000M |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.40 кг |
| Net weight | 1.10 кг |