Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 50 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 468451
- EAN: 6941948706224
- MPN: ELA6088EU
365.18€
Bez nodokļa: 301.80€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1250.00 mm |
| Gross height (mm) | 766.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 950.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 11.50 kg |
| Net weight | 10.50 kg |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 125 cm |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 50 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |