Digitus CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 15 m | Grey
- Код товара: 475472
- EAN: 4016032322290
- MPN: DK-1644-150
9.26€
Без налога: 7.65€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 290.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 22.16 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.54 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.028 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 60 шт. |
| Gross weight | 0.508 кг |
| Net weight | 0.48 кг |
| Другие особенности | Length 15 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Цвет товара | Grey |