DIGITUS Indoor DIN PoE surge protector
- Preces kods: 475490
- EAN: 4016032473053
- MPN: DN-95421
45.44€
Bez nodokļa: 37.55€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 115.20 g |
| Plastic (No PET) | 28.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.01 kg |