Apple Case with MagSafe | Apple | iPhone 17 Pro | Silicone | Orange
- Preces kods: 487870
- EAN: 195950663914
- MPN: MGFE4ZM/A
56.72€
Bez nodokļa: 46.88€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 188 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00033464 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4762 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Savietojamība | iPhone 17 Pro |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Produkta krāsa | Orange |
| Materiāls | Silicone |
| Korpusa veids | Case with MagSafe |