Bosch Microwave Oven | BFL623MB4 | Built-in | 20 L | 800 W | Black
- Preces kods: 490760
- EAN: 4242005530915
- MPN: BFL623MB4
214.81€
Bez nodokļa: 177.53€
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Net weight | 14.30 kg |
| Mikroviļņu jauda | 800 W |
| Grilla jauda | N/A W |
| Producer product name | BFL623MB4 |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Ierīces tips | With plate |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Built-in |
| Platums | 59.5 cm |
| Augstums | 38.2 cm |
| Dziļums | 33.5 cm |
| Ekrāns | Yes |
| Grills | No |
| Tvaika funkcija | No |
| Konvekcija | No |
| Atkausēšanas funkcija | No Defrost |
| Jaudas līmeņu skaits | 5 |
| Kapacitāte | 20 L |
| Spriegums | 220-230 V |
| Cepeškrāsns izmēri | 20 L |