Lenovo Idea Tab Plus Glass Screen Protector | Transparent
- Preces kods: 495180
- EAN: 199271001301
- MPN: ZG38C07403
13.19€
Bez nodokļa: 10.90€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 0.30 mm |
| Gross height (mm) | 274 mm |
| Gross width (mm) | 176 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.0000144672 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3953 pcs |
| Gross weight | 0.253 kg |
| Net weight | 0.053 kg |
| Producer product name | Idea Tab Plus Glass Screen Protector |
| Īpašās funkcijas | Unyielding protection with 9H hardness. Exceptional clarity with high transparency. Barely-there feel by 0.33mm thickness. Pay more, worry less The glass screen protector provides 9H hardness that guards the display against drops, scratches, and scrapes. It offers the high transparency to show the orignial display. When using it, it performs the flawless touchscreen experience by only 0.33mm thickness of the glass. |
| Produkta krāsa | Transparent |