Lenovo Idea Tab Plus Glass Screen Protector | Transparent
- Код товара: 495180
- EAN: 199271001301
- MPN: ZG38C07403
13.19€
Без налога: 10.90€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 0.30 мм |
| Gross height (mm) | 274 мм |
| Gross width (mm) | 176 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.0000144672 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3953 шт. |
| Gross weight | 0.253 кг |
| Net weight | 0.053 кг |
| Producer product name | Idea Tab Plus Glass Screen Protector |
| Особые свойства | Unyielding protection with 9H hardness. Exceptional clarity with high transparency. Barely-there feel by 0.33mm thickness. Pay more, worry less The glass screen protector provides 9H hardness that guards the display against drops, scratches, and scrapes. It offers the high transparency to show the orignial display. When using it, it performs the flawless touchscreen experience by only 0.33mm thickness of the glass. |
| Цвет товара | Transparent |