Lanberg Displayport (M) to HDMI (F) Adapter 8K, Silver | AD-DP-HD-03
- Preces kods: 495360
- EAN: 5901969441482
- MPN: AD-DP-HD-03
16.84€
Bez nodokļa: 13.92€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6400 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | AD-DP-HD-03 |
| Producer product family | Displayport (M) to HDMI (F) Adapter 8K, Silver |