Deepcool Case | CG380 3F | Black | Micro ATX
- Preces kods: 497326
- EAN: 6933412765455
- MPN: R-CG380-BKAGM3-G
57.16€
Bez nodokļa: 47.24€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 7.83 kg |
| Net weight | 6.83 kg |
| Producer product name | CG380 3F |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Micro ATX |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 5 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | ITX/Micro-ATX Micro-ATX (Rear Connector) |