Edifier | Powered Subwoofer | T5 | Black | 70 W
- Preces kods: 319565
- EAN: 6923520267668
- MPN: T5 Black
117.52€
Bez nodokļa: 97.12€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T5 |
| Producer product family | Powered Subwoofer |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | No |
| Kopējā jauda | 70 W |
| Portatīvs | No |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 438 mm |
| Gross height (mm) | 402 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2293 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.393 kg |
| Volume (m3) | 0.06514812 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Gross weight | 13.4 kg |
| Net weight | 11.007 kg |
| Konektora veids | Stereo RCA in, Stereo RCA out |
| Citas funkcijas | Noise level: ≤25dB(A); Frequency response: 38Hz~200Hz; Signal-to-noise-ratio: ≥85dB (A) |
| Skaļruņu skaits | 1 |
| Skaļruņu veids | Active |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kastes saturs | T5, Power Cable, 3.5mm>RCA cable, RCA>RCA cable |
| Ievades jutīgums | 50 milivolts |
| Īpašās funkcijas | 8" Speaker Driver for distortion-free bass; Low pass filter with 38Hz frequency response; Reduced acoustic resonance with MDF enclosure; Automatic standby to conserve power; Adjustable Bass and Frequency Bandwidth |
| Zemfrekvenču skaļruņa izmēri | 8 in |
| Zemfrekvenču skaļruņa izmēri (PxDzxA) | 278 x 336 x 300 mm |