Fractal Design North XL Momentum Edition | ATX
- Preces kods: 498703
- EAN: 7340172711186
- MPN: FD-C-NOR1X-07
195.77€
Bez nodokļa: 161.79€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | North XL Momentum Edition |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 11.90 kg |
| Net weight | 9.70 kg |
| Formas faktors | ATX |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2x 2.5"; 2x 3.5/2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |