Epson TM-m30II-SL (512) | White
- Preces kods: 499698
- EAN: 8715946696621
- MPN: C31CH63512
139.37€
Bez nodokļa: 115.18€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04644 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 93 pcs |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Net weight | 2.90 kg |
| Producer product name | TM-m30II-SL (512) |
| Producer product family | Tablet POS solution |
| Produkta krāsa | White |