Epson TM-m30II-SL (512) | White
- Код товара: 499698
- EAN: 8715946696621
- MPN: C31CH63512
139.37€
Без налога: 115.18€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 430 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.04644 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 93 шт. |
| Gross weight | 3.10 кг |
| Net weight | 2.90 кг |
| Producer product name | TM-m30II-SL (512) |
| Producer product family | Tablet POS solution |
| Цвет товара | White |