Fixed | Maggy XL | Universal magnetic holder | Black
- Preces kods: 604176
- EAN: 8591680136513
- MPN: FIXMGY-XL-BK
7.05€
Bez nodokļa: 5.83€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1226 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Pielāgojams | No |
| Producer product name | Maggy XL |
| Korpusa veids | Universal magnetic holder |
| Krāsa | Black |