Fixed | Maggy XL | Universal magnetic holder | Black
- Код товара: 604176
- EAN: 8591680136513
- MPN: FIXMGY-XL-BK
7.05€
Без налога: 5.83€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 76.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 106.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1226 шт. |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Регулируемый | No |
| Producer product name | Maggy XL |
| Тип чехла | Universal magnetic holder |
| Цвет | Black |