Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 55 SST, 59.8 x 35.4 x 101 cm | BC-CHA-1004
- Preces kods: 606216
- EAN: 5400269207465
- MPN: BC-CHA-1004
261.87€
Bez nodokļa: 216.42€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1004 |
| Gross depth (mm) | 795.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.70 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 13.30 kg |
| Net weight | 9.60 kg |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 55 SST, 59.8 x 35.4 x 101 cm |
| Grila diametrs | 55 x 33 cm |