Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 55 SST, 59.8 x 35.4 x 101 cm | BC-CHA-1004
- Код товара: 606216
- EAN: 5400269207465
- MPN: BC-CHA-1004
261.87€
Без налога: 216.42€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1004 |
| Gross depth (mm) | 795.00 мм |
| Gross height (mm) | 510.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.70 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 13.30 кг |
| Net weight | 9.60 кг |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 55 SST, 59.8 x 35.4 x 101 cm |
| Диаметр решетки | 55 x 33 см |