Logilink | TFT LCD Reinigung Wipes | cleaner
- Код товара: 072076
- EAN: 4260113569429
- MPN: RP0003
2.50€
Без налога: 2.07€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | TFT LCD Reinigung Wipes |
| Тип продукта | cleaner |
| Размеры изделия | 175 x130 mm |
| Другие особенности | Special cleaning cloths for TFT and LCDFor coated and uncoated glass surfacesThe liquid is (not flammable)Free of butyl glycol and methanolBiodegradable, non-lubricatingEndless cloth with AbrissperforierungStorage box with lockPolish it with dry clothTowels size: 175x130 mm |
| Совместимость | Special cleaning cloths for TFT and LCD |
| Net weight | 0.306 кг |
| Gross weight | 0.308 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.00114308 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Gross depth (mm) | 82 мм |
| Gross width (mm) | 82 мм |
| Gross height (mm) | 170 мм |
| PET | 2.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 756 шт. |