Logilink | TFT LCD Reinigung Wipes | cleaner
- Preces kods: 072076
- EAN: 4260113569429
- MPN: RP0003
2.50€
Bez nodokļa: 2.07€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TFT LCD Reinigung Wipes |
| Produkta veids | cleaner |
| Produkta dimensijas | 175 x130 mm |
| Citas funkcijas | Special cleaning cloths for TFT and LCDFor coated and uncoated glass surfacesThe liquid is (not flammable)Free of butyl glycol and methanolBiodegradable, non-lubricatingEndless cloth with AbrissperforierungStorage box with lockPolish it with dry clothTowels size: 175x130 mm |
| Savietojamība | Special cleaning cloths for TFT and LCD |
| Net weight | 0.306 kg |
| Gross weight | 0.308 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.00114308 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Gross depth (mm) | 82 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 756 pcs |